Dla dzieci

Filtruj według

Cena

Cena

 • 17,00 zł - 31,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Dla dzieci

Miejsce na treść

Dla dzieci

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

 • Bombka z ciuchcią

  Cena 26,00 zł

  Kolorowe bombki z radosnym motywem – Mikołaj, Rudolf renifer, ciuchcia zabawkowa, czerwień, prezenty. Do zawieszenia na stojak lub choinkę.

 • Bombka z Mikołajem

  Cena 26,00 zł

  Mikołaj i jego pomocnicy. Elementy stroju Mikołaja posypane są mikrokulkami styropianowymi, które dają efekt trójwymiarowości. Tył bombki ozdobiony jest motywem gwiazd betlejemskich. Bombka do zawieszenia na stojak lub choinkę.

 • Bombka z misiem polarnym

  Cena 17,00 zł

  Bombka z motywem zimowej scenerii. Elementy śniegu robione są z pasty strukturalnej, która w dotyku dodaje trójwymiarowości. Na zdjęciu przedstawiona jest każda strona bombki, do zawieszenia na choinkę. Bombki sprzedawane są na sztuki.

 • Bombka z autami

  Cena 17,00 zł

  Idealny upominek dla chłopców tych mniejszych i tych większych. Bombka z autami jest wielostronnie zdobiona z imitacją śniegu. Bombka wykonana jest ze styropianu, do zawieszenia na choinkę.

 • Bombka z postaciami z Krainy Lodu

  Cena 31,00 zł

  Bombki z postaciami z Krainy Lodu. Całość dodatkowo została posypana brokatem, który pięknie mieni się niczym śnieg. Bombki są do zawieszenia na stojak lub choinkę. Bombki sprzedawane są pojedynczo.

 • Bombka z jednorożcem

  Cena 29,00 zł
  Delikatna bombka z jednorożcem idealnie sprawdzi się jako upominek dla dziewczynki. Kryształki, które znajdują się na grzywie i ogonie pięknie mienią się w świetle. Dodatkowo kryształki, znajdują się wokół jednorożca, a także z tyłu bombki, ślicznie ładnie odbijają światło. Motylki dodają całości lekkości i dziewczęcego uroku.