Wydruki 3D

Wydruki 3D

Jeśli chcesz elementy w trójmiarze do maksymalnej wielkości w osiach: x=200mm, y=200mm, z=190mm dobrze trafiłeś. Pracujemy w technologii FDM, która znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i jest jedną z najpowszechniejszych technologii wykorzystywanych przy szybkim prototypowaniu. Napisz do nas, jeśli interesuje Cię wydruk 3D lub modelowanie 3D.

W Strefie pomysłów:

szybko i za darmo obliczymy, ile zapłacisz za druk 3D,

realizujemy wydruk 3D o różnym stopniu skomplikowania,

realizujemy druk 3D z filamentu PLA dla wyrobów dekoracyjnych w różnych kolorach oraz z filamentu PET G dla wyrobów technicznych również w różnych kolorach.

Zamówienie na druk 3D możesz złożyć wysyłając do nas e-mail. Prześlij do nas plik z projektem, lub rysunek techniczny/szkic z konkretnymi wymiarami. Otrzymasz wycenę za konkretny wydruk 3D. Cena będzie zależeć od tego jakiego materiału użyjemy, jakich wymiarów będzie Twój wydruk (w celu uzgodnienia użycia i doradzenia materiału skontaktujemy się z Tobą). Staramy się zaprezentować kilka wariantów, tak abyś mógł wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Zaprojektowana oraz wykonana od początku do końca redukcja z materiału PET G służąca do połączenia rury drenażowej z rynnami na czas budowy domu oferująca wysoką wytrzymałość oraz elastyczność.

Wykonane rzeczy codziennego użytku na drukarce 3D nie tylko cieszą oko, lecz zapewniają porządek oraz oszczędzają sporo czasu. Stożki na pierścionki lub inną biżuterie dostosowane wymiarami do potrzeb użytkownika.

Wykonane rzeczy codziennego użytku na drukarce 3D nie tylko cieszą oko, lecz zapewniają porządek oraz oszczędzają sporo czasu. Pojemnik na łańcuszek zrealizowany po dostarczonym pliku w formacie STL przez klienta.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

 • Redukcja rynny

  Cena 48,00 zł
  Redukcja rynny pozwalająca połączyć ze sobą część orynnowania z rurą drenażową do odprowadzenia tymczasowego wody w trakcie budowy domu. Redukcja została wykonana z materiału PET-G. 

  Średnica wewnętrzna I: 86 mm
  Średnica wewnętrzna II: 100 mm
  Wysokość całkowita: 100 mm
  Grubość ścianek: 3 mm 

  W przypadku zainteresowania innymi wymiarami lub kolorami prosimy o kontakt mailowy znajdujący się w zakładce "KONTAKT".

  Z uwagi na kurczliwość materiału wymiary produktu mogą w nieznacznym stopniu różnić się od wymiarów podanych w opisie. 

 • Redukcja wentylacji

  Cena 47,00 zł
  Redukcja wentylacji pozwalająca połączyć z sobą rury wentylacyjne z rurami kanalizacyjnymi, zwiększając tym samym ilość dostępnych opcji w doborze przejść między systemami. Redukcja została wykonana z materiału PET-G.

  Średnica wewnętrzna I: 95 mm
  Średnica wewnętrzna II: 112 mm
  Średnica zewnętrzna I: 101 mm
  Średnica zewnętrzna II: 118 mm
  Wysokość całkowita: 72 mm
  Grubość ścianek: 3 mm 

  W przypadku zainteresowania innymi wymiarami lub kolorami prosimy o kontakt mailowy znajdujący się w zakładce "KONTAKT".

  Z uwagi na kurczliwość materiału wymiary produktu mogą w nieznacznym stopniu różnić się od wymiarów podanych w opisie.