Wydruki 3D

Wydruki 3D

Jeśli chcesz elementy w trójmiarze do maksymalnej wielkości w osiach: x=200mm, y=200mm, z=190mm dobrze trafiłeś. Pracujemy w technologii FDM, która znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i jest jedną z najpowszechniejszych technologii wykorzystywanych przy szybkim prototypowaniu. Napisz do nas, jeśli interesuje Cię wydruk 3D lub modelowanie 3D.

W Strefie pomysłów:

szybko i za darmo obliczymy, ile zapłacisz za druk 3D,

realizujemy wydruk 3D o różnym stopniu skomplikowania,

realizujemy druk 3D z filamentu PLA dla wyrobów dekoracyjnych w różnych kolorach oraz z filamentu PET G dla wyrobów technicznych również w różnych kolorach.

Zamówienie na druk 3D możesz złożyć wysyłając do nas e-mail. Prześlij do nas plik z projektem, lub rysunek techniczny/szkic z konkretnymi wymiarami. Otrzymasz wycenę za konkretny wydruk 3D. Cena będzie zależeć od tego jakiego materiału użyjemy, jakich wymiarów będzie Twój wydruk (w celu uzgodnienia użycia i doradzenia materiału skontaktujemy się z Tobą). Staramy się zaprezentować kilka wariantów, tak abyś mógł wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Zaprojektowana oraz wykonana od początku do końca redukcja z materiału PET G służąca do połączenia rury drenażowej z rynnami na czas budowy domu oferująca wysoką wytrzymałość oraz elastyczność.

Wykonane rzeczy codziennego użytku na drukarce 3D nie tylko cieszą oko, lecz zapewniają porządek oraz oszczędzają sporo czasu. Stożki na pierścionki lub inną biżuterie dostosowane wymiarami do potrzeb użytkownika.

Wykonane rzeczy codziennego użytku na drukarce 3D nie tylko cieszą oko, lecz zapewniają porządek oraz oszczędzają sporo czasu. Pojemnik na łańcuszek zrealizowany po dostarczonym pliku w formacie STL przez klienta.

Wydruki 3D

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz