Pozostałe

Pozostałe pomysły na prezent

Począwszy od szklanych wazonów, przez drewniane szkatułki okolicznościowe, skończywszy na zestawach ślubnych - produkty rękodzielnicze, które opuszczają naszą pracownię są wykonywane przez nas. 

Rękodzieło to najpiękniejsza dekoracja. Z powodzeniem można za pomocą takich wyrobów udekorować stoły, komody, konsole, lub także podarować komuś w postaci prezentu nieoczywisty podarunek.

Pokazano 1-8 z 14 pozycji
Pokazano 1-8 z 14 pozycji

Aktywne filtry

 • Obraz w drewnianej opalanej ramie

  Cena 759,00 zł
  Obraz wykonany ze szklanych szyb, które zostały stylizowane na witraże. Każdy został oprawiony w opaloną naturalną drewnianą ramę, które ostatecznie zostały razem połączone w całość. Zabieg ten pozwolił wydobyć słoje, które dodały całości charakteru.

  Na zamówienie.
 • Kuferek dla Babci

  Cena 62,00 zł
  Skrzynka dla Babci, w delikatnym niebieskim kolorze, z przecierkami. Napis Kochanej Babci w kolorze ultramaryny ładnie kontrastuje z sercami i podkową.
 • Podkładki pod kubek

  Cena 52,00 zł
  Podkładki pod kubek w pudełku z przecierkami. Ptaszki, które się na nim znajdują są białe z niebieskimi przecierkami. Same podkładki posiadają niebieskie motywy, mają także szare przecierki.
 • Zestaw - Pudełko na koperty i obrączki

  Cena 364,00 zł
  Zestaw - pudełko na koperty i obrączki, utrzymany w minimalistycznym, lecz w stylu glamour. 
  Pudełko na koperty zamocowane jest na stałe na nogach, które są w odcieniach koloru ultramaryny, które zostały posrebrzone płatkami srebra. Dodatkowo produkt zamykany jest na kluczyk. Dekoracyjny pas znajdujący się w dolnej części składa się ze srebrnych kamieni i kamieni w kolorze szafiru.
  Pudełko na obrączki posiada ten sam pas dekoracyjnych kamieni, co pudełko na koperty, zamocowane jest także na stałe na posrebrzanych płatkami srebra nóżkach. Poduszka, która znajduje się wewnątrz jest w kolorze białym, a wykończona została srebrną nicią. Aby obrączki trzymały się na miejscu użyto dużych diamentów.
 • Herbaciarka - pudełko na herbatę - magnolia

  Cena 87,00 zł
  Pudełko na herbatę zostało wykonane techniką decoupage. Motywy kwiatów posiadają szkliste spękania, co daje efekt starej, popękanej porcelany. Produkt został dodatkowo ozdobiony przezroczystym wytłaczanym wzorem. Pudełko znajduje się na nóżkach z kryształków, które zostały przymocowane na stałe. Kryształ, który pięknie zdobi herbaciarkę dodaje jej uroku i delikatności.
 • Pudełeczko na pierścionek z czerwonym kryształkiem

  Cena 46,00 zł
  Pudełeczko na pierścionek z czerwonym kryształkiem, wykonane techniką decoupege. Pudełeczko jest drewniane, zostało pomalowane na biało, w środku wyłożone jest białą welurową pianką. Górna część została ozdobiona dekoracyjną taśmą z delikatnymi perełkami, mikrokuleczkami i kryształkami. Dla dodania całości charakteru, użyto na wierzchniej stronie pudełeczka dużego czerwonego kryształu. Dzięki czemu produkt posiada niepowtarzalny wygląd.
  Produkt może posłużyć jako opakowanie na pierścionek zaręczynowy, urodzinowy, bądź z innej okazji.

 • Pudełeczko na pierścionek z kryształkiem

  Cena 46,00 zł
  Pudełeczko na pierścionek z kryształkiem, wykonane techniką decoupege. Pudełeczko jest drewniane, zostało pomalowane na biało, w środku wyłożone jest białą welurową pianką. Górna część została ozdobiona dekoracyjną taśmą z kryształkami w dwóch kolorach, które są nieregularnie przyklejone. Dla dodania całości charakteru, użyto na wierzchniej stronie pudełeczka dużego kryształu. Dzięki czemu produkt posiada niepowtarzalny wygląd.
  Produkt może posłużyć jako opakowanie na pierścionek zaręczynowy, urodzinowy, bądź z innej okazji.

 • Zestaw - wazon i herbaciarka z ważką

  Cena 120,00 zł
  Wazon i herbaciarka wykonane z farby, która imituje glinę. Wzór koronki, który znajduje się na obu produktach został dokładnie odbity. Wazon jest wykonany ze szkła, można przechowywać w nim kwiaty cięte. Wewnętrzna część herbaciarki została zabezpieczona preparatami bezpiecznymi dla pożywienia, pudełeczko zostało na stałe przytwierdzona na metalowych nogach. Ważki, które znajdują się na obu przedmiotach zostały dodatkowo ozdobione kolorowymi koralami, dzięki czemu, produkty zostały ożywione.