Pozostałe

Pozostałe

Miejsce na opis kategorii/produktu

Pozostałe

Pokazano 1-8 z 9 pozycji
Pokazano 1-8 z 9 pozycji

Aktywne filtry

 • Obraz w drewnianej opalanej ramie

  Cena 599,00 zł
  Obraz wykonany ze szklanych szyb, które zostały stylizowane na witraże. Każdy został oprawiony w opaloną naturalną drewnianą ramę, które ostatecznie zostały razem połączone w całość. Zabieg ten pozwolił wydobyć słoje, które dodały całości charakteru.

  Na zamówienie.
 • Kuferek dla Babci

  Cena 34,00 zł
  Skrzynka dla Babci, w delikatnym niebieskim kolorze, z przecierkami. Napis Kochanej Babci w kolorze ultramaryny ładnie kontrastuje z sercami i podkową.
 • Kuferek dla Dziadka

  Cena 34,00 zł
  Skrzynka dla Dziadka, w ładnym miętowym kolorze, z przecierkami. Napis Kochanemu Dziakowi w ciemnym zielonym kolorze ładnie kontrastuje z sercem i złoto-szaro-brązowymi trybikami.
 • Podkładki pod kubek

  Cena 32,00 zł
  Podkładki pod kubek w pudełku z przecierkami. Ptaszki, które się na nim znajdują są białe z niebieskimi przecierkami. Same podkładki posiadają niebieskie motywy, mają także szare przecierki.
 • Zestaw - herbaciarka - pudełko na herbatę i...

  Cena 103,00 zł
  Zestaw - herbaciarka - pudełko na herbatę i podkładki pod kubek. 
  Pudełko na herbatę zostało wykonane techniką decoupage. Motywy kwiatów zostały zabezpieczone matowym lakierem, pozostała część pudełka posiada szkliste spękania, co daje efekt starej, popękanej porcelany. Brzegi zostały pozłocone złotą pastą.
  Pudełko na podkładki posiada także spękania i złote przetarcia, po bokach znajdują się kołatki.
  Podkładki posiadają z obu stron motywy pasujące do motywów znajdujących się na pudełku do herbat.
 • Zestaw - Pudełko na koperty i obrączki

  Cena 322,00 zł
  Zestaw - pudełko na koperty i obrączki, utrzymany w minimalistycznym, lecz w stylu glamour. 
  Pudełko na koperty zamocowane jest na stałe na nogach, które są w odcieniach koloru ultramaryny, które zostały posrebrzone płatkami srebra. Dodatkowo produkt zamykany jest na kluczyk. Dekoracyjny pas znajdujący się w dolnej części składa się ze srebrnych kamieni i kamieni w kolorze szafiru.
  Pudełko na obrączki posiada ten sam pas dekoracyjnych kamieni, co pudełko na koperty, zamocowane jest także na stałe na posrebrzanych płatkami srebra nóżkach. Poduszka, która znajduje się wewnątrz jest w kolorze białym, a wykończona została srebrną nicią. Aby obrączki trzymały się na miejscu użyto dużych diamentów.
 • Podkładki pod kubek - magnolia

  Cena 42,00 zł
  Podkładki pod kubek w pudełku z wytłaczanym wzorem. Wzór, który się na nim znajduje jest przezroczysty. Pudełko znajduje się na nóżkach z kryształków, które zostały przymocowane na stałe. Same podkładki posiadają motyw kwiatów magnolii, mają także szare przecierki na około.
 • Herbaciarka - pudełko na herbatę - magnolia

  Cena 76,00 zł
  Pudełko na herbatę zostało wykonane techniką decoupage. Motywy kwiatów posiadają szkliste spękania, co daje efekt starej, popękanej porcelany. Produkt został dodatkowo ozdobiony przezroczystym wytłaczanym wzorem. Pudełko znajduje się na nóżkach z kryształków, które zostały przymocowane na stałe. Kryształ, który pięknie zdobi herbaciarkę dodaje jej uroku i delikatności.