Pozostałe

Pozostałe pomysły na prezent

Począwszy od szklanych wazonów, przez drewniane szkatułki okolicznościowe, skończywszy na zestawach ślubnych - produkty rękodzielnicze, które opuszczają naszą pracownię są wykonywane przez nas. 

Rękodzieło to najpiękniejsza dekoracja. Z powodzeniem można za pomocą takich wyrobów udekorować stoły, komody, konsole, lub także podarować komuś w postaci prezentu nieoczywisty podarunek.

Pokazano 1-8 z 10 pozycji
Pokazano 1-8 z 10 pozycji

Aktywne filtry

 • Obraz w drewnianej opalanej ramie

  Cena 759,00 zł
  Obraz wykonany ze szklanych szyb, które zostały stylizowane na witraże. Każdy został oprawiony w opaloną naturalną drewnianą ramę, które ostatecznie zostały razem połączone w całość. Zabieg ten pozwolił wydobyć słoje, które dodały całości charakteru.

  Na zamówienie.
 • Kuferek dla Babci

  Cena 62,00 zł
  Skrzynka dla Babci, w delikatnym niebieskim kolorze, z przecierkami. Napis Kochanej Babci w kolorze ultramaryny ładnie kontrastuje z sercami i podkową.
 • Podkładki pod kubek

  Cena 52,00 zł
  Podkładki pod kubek w pudełku z przecierkami. Ptaszki, które się na nim znajdują są białe z niebieskimi przecierkami. Same podkładki posiadają niebieskie motywy, mają także szare przecierki.
 • Szklany wazon

  Cena 62,00 zł
  Wazon wykonany ze szkła, pokryty farbą, która imituje glinę, dodatkowo użyto delikatnego brokatu. Cały wazon posiada lekką strukturę, którą czuć pod palcami. Do ozdobienia wazonu użyto dekoracyjnego sznurka. Wazon służy tylko do dekoracji, nie należy nalewać do niego wody. 

 • Szklany dzban i świeca na nodze

  Cena 99,00 zł
  Zestaw składający się ze szklanego dzbana, który z zewnętrznej strony został pokryty dekoracyjną gliną. W dolnej części dodatkowo glina została delikatnie posypana brokatem. Rzemień, który opłata przedmiot jest naturalny, natomiast kryształy są akrylowe. Dolna część świecy została pokryta także dekoracyjną gliną z brokatem. Rzemień, który otacza produkt także jest naturalny, a kryształy są akrylowe. Świeca została na stałe przytwierdzona do plastikowej nogi. Świeca służy tylko do użytku dekoracyjnego.
 • Szkatułka na biżuterię z płatkami złota

  Cena 69,00 zł
  Szkatułka na biżuterię z płatkami złota i matowym wykończeniem, wykonana metodą decoupage. Szkatułka, pudełeczko jest wykonana ze sklejki, czarny kolor ma głębokie matowe wykończenie. Fronty szufladek zostały pokryte przypalanymi płatkami złota, natomiast reszta szufladek została pomalowana na złoty kolor (zostały zabezpieczone lakierem). Nogi zostały pokryte także płatkami złota.
 • Figurka egipska z imitacją betonu

  Cena 55,00 zł
  Figurka egipska z imitacją betonu. Figurka jest wykonana z drewna, natomiast podest, na którym znajduje się postać kobiety, usadowiona jest na lżejszym materiale. Wszystko jest ze sobą połączone na stałe. Całość została pokryta imitacją betonu.
  Figurka idealnie sprawdzi się jako upominek dla miłośnika egipskiej historii. Produkt będzie pięknie prezentował się na na przykład: konsoli, komodzie, biurku.
 • Szkatułka na biżuterię, słoń

  Cena 89,00 zł
  Szkatułka na biżuterię umieszczona na słoniu. Zewnętrzna górna część szkatułki pokryta jest płatkami srebra, zostały one zabezpieczone, aby nie uległy uszkodzeniu. Natomiast zewnętrzna dolna część szkatułki zyskała imitację bursztynowej powłoki. Szkatułka z zewnątrz została pokryta mini kryształkami, a także posiada kryształowe stopki. Produkt zamykany jest na zatrzask. Malutki kuferek został na stałe przymocowany to słonia w kolorze ultramaryny.
  Tak oryginalny prezent z pewnością sprawi radość nie jednej miłośniczce biżuterii, słoni, lub kolorów.