Ślub / Zaręczyny

Ślub / Zaręczyny

Ślub i zaręczyny to jedne z bardziej wyjątkowych dni, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a naszą ofertę stale sukcesywnie rozbudowujemy, o kolejne nietuzinkowe pozycje, dzięki czemu wszystko możecie zamówić wraz z personalizacją. Pragniemy aby ślub, wesele, zaręczyny zapadły Wam, Waszym najbliższym na wieki w pamięci. To co nas wyróżnia to fakt, że każdy nasz produkt projektowany jest z dbałością o detale, cechuje nas oryginalność. Dzięki temu idealnie wpasują się w Wasz wyjątkowy dzień.

Pokazano 1-8 z 10 pozycji
Pokazano 1-8 z 10 pozycji

Aktywne filtry

 • Pudełeczko na pierścionek z czerwonym kryształkiem

  Cena 46,00 zł
  Pudełeczko na pierścionek z czerwonym kryształkiem, wykonane techniką decoupege. Pudełeczko jest drewniane, zostało pomalowane na biało, w środku wyłożone jest białą welurową pianką. Górna część została ozdobiona dekoracyjną taśmą z delikatnymi perełkami, mikrokuleczkami i kryształkami. Dla dodania całości charakteru, użyto na wierzchniej stronie pudełeczka dużego czerwonego kryształu. Dzięki czemu produkt posiada niepowtarzalny wygląd.
  Produkt może posłużyć jako opakowanie na pierścionek zaręczynowy, urodzinowy, bądź z innej okazji.

 • Pudełeczko na pierścionek z kryształkiem

  Cena 46,00 zł
  Pudełeczko na pierścionek z kryształkiem, wykonane techniką decoupege. Pudełeczko jest drewniane, zostało pomalowane na biało, w środku wyłożone jest białą welurową pianką. Górna część została ozdobiona dekoracyjną taśmą z kryształkami w dwóch kolorach, które są nieregularnie przyklejone. Dla dodania całości charakteru, użyto na wierzchniej stronie pudełeczka dużego kryształu. Dzięki czemu produkt posiada niepowtarzalny wygląd.
  Produkt może posłużyć jako opakowanie na pierścionek zaręczynowy, urodzinowy, bądź z innej okazji.

 • Zestaw na obrączki, pierścionek i spinki

  Cena 189,00 zł
  Ślubny zestaw składający się z pudełeczek na obrączki, spinki, a także pierścionek zaręczynowy. Każdy element zestawu ma inny kształt, lecz są tych samych kolorów. Ma to nadać indywidulanego charakteru dla poszczególnych elementów i całego zestawu. Wszystkie pudełeczka zostały zabezpieczone złoto lekko brokatową farbą, która pięknie odbija światło, natomiast czarny dół każdego elementu został zabezpieczony farbą welurową. Farba ta jest trwała i bardzo miła w dotyku. Napisy i serduszka, które zdobią zestaw zostały pokryte żywicą, lub welurową farbą. Daje to piękny efekt odbijania światła.
 • Zestaw z piórami - Pudełko na koperty i obrączki

  Cena 410,00 zł
  Zestaw - pudełko na koperty i obrączki z piórami, utrzymany w minimalistycznym, lecz w stylu glamour. 
  Pudełko na koperty zamocowane jest na stałe na nogach. Dodatkowo produkt zamykany jest na kluczyk. Dekoracyjny złoty pas znajdujący się w dolnej części, obie części odcinane są metalicznym złotym sznureczkiem. Głównym elementem dekoracyjnym pudełka jest zamocowane na stałe piórko, które przy najdelikatniejszym podmuchu powietrza porusza się, do dodaje produktowi delikatności.
  Pudełko na obrączki jest w tych samych kolorach, co pudełko na koperty, zamocowane jest także na stałe na nóżkach. Wewnątrz zamocowane jest na stałe piórko, które pięknie się porusza. Poduszka, która znajduje się wewnątrz jest w kolorze białym. Aby obrączki trzymały się na miejscu, znajduje się na środku rozcięcie.
 • Rustykalne pudełeczko na obrączki

  Cena 119,00 zł
  Rustykalne pudełeczko na obrączki, zdobione kłosami pszenicy, koralikami w kolorze perłowym. W środku wyściełane gąbeczkami, które zostały otoczone także rustykalnym materiałem i koronką, na której zostały przymocowane na stałe także koraliki w kolorze perłowym. Pudełko zostało na stałe przymocowane do dóżych perłowych nóg.