Najczęściej kupowane

Pokazano 1-8 z 21 pozycji
Pokazano 1-8 z 21 pozycji
 • Bombka z jednorożcem

  Cena 29,00 zł
  Delikatna bombka z jednorożcem idealnie sprawdzi się jako upominek dla dziewczynki. Kryształki, które znajdują się na grzywie i ogonie pięknie mienią się w świetle. Dodatkowo kryształki, znajdują się wokół jednorożca, a także z tyłu bombki, ślicznie ładnie odbijają światło. Motylki dodają całości lekkości i dziewczęcego uroku.
 • Bombka z misiem polarnym

  Cena 17,00 zł

  Bombka z motywem zimowej scenerii. Elementy śniegu robione są z pasty strukturalnej, która w dotyku dodaje trójwymiarowości. Na zdjęciu przedstawiona jest każda strona bombki, do zawieszenia na choinkę. Bombki sprzedawane są na sztuki.

 • Lustrzane jajo z płatkami srebra

  Cena 58,00 zł
  Lustrzane jajo z płatkami srebra. Całość została wykonana na akrylowej bazie. Wewnętrzna strona produkty została pokryta preparatem, który daje efekt lustra. Reliefy zostały pokryte płatkami srebra. 
 • Lustrzane jajo ze spękaniami, reliefami i płatkami...

  Cena 58,00 zł
  Lustrzane jajo ze spękaniami i płatkami złota. Całość została wykonana na akrylowej bazie. Wewnętrzna strona produkty została pokryta preparatem, który daje efekt lustra. Na dolnej części produktu znajdują się spękania, które nadają wyglądu starej, popękanej porcelany. Reliefy zostały pokryte płatkami złota.
 • Jajo ze spękaniami i reliefami

  Cena 18,00 zł
  Jajo ze spękaniami i reliefami wykonane techniką decoupage. Całe jajo pokryte jest spękaniami, dzięki temu nabrało wyglądu starej popękanej porcelany. Z przodu znajduje się motyw dziecka grającego na skrzypcach. Motyw ten został otoczony reliefem, który został pokryty płatkami złota i złotym pyłkiem. Motyw jest matowy. Z tyłu znajduje się relief przypominający aniołka, który także został pokryty płatkami złota i złotym pyłkiem. U dołu znajduje się biżuteryjne zakończenie. 
 • Małe barokowe jajo na nodze

  Cena 25,00 zł
  Małe barokowe jajo na nodze. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Reliefy zostały postarzone pastą, tak aby wyglądały na stare, dodatkowo całe jajo zostało pokryte preparatem dzięki, któremu jajo wygląda na stare.