Różne

Filtruj według

Cena

Cena

 • 0,00 zł - 168,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Bombki różne

Bombki z motywami kwiatów, motorów, ptaków to kilka przykładów, które są odskocznią od typowych świątecznych produktów Bożonarodzeniowych. Możecie też Państwo znaleźć bombki typowo świąteczne jak produkty ze śnieżnymi pejzażami, bądź w kolorach czerwieni. 

Pokazano 1-8 z 46 pozycji
Pokazano 1-8 z 46 pozycji

Aktywne filtry

  • -10%

  Bombka z niebieskimi różami

  Normalna cena 29,00 zł -10% Cena 26,10 zł

  Niebieskie różane bombki, które zostały posypane brokatem opalizującym, wszystko dopełnione jest pojedynczymi kryształkami. Bombka wykonana jest ze styropiany, tym samym jest nie tłukąca. Bombki sprzedawane na sztuki.

  • -30%

  Bombka z ptakami

  Normalna cena 26,00 zł -30% Cena 18,20 zł

  Bombka, z motywem ptaków, w śnieżnej otoczce z pastą strukturalną i opalizującym śniegiem. Na zdjęciu przedstawiony jest przód i tył bombki. Bombka do zawieszenia na choinkę.

  • -30%

  Bombka z Baba-Jagami

  Normalna cena 26,00 zł -30% Cena 18,20 zł

  Bombki z Baba-Jagami, lub jak kto woli, czarownicami. Na bombkach znajdują się brokatowe elementy takie jak miotła, gwiazdki. Bombki do zawieszenia na choinkę.
  Bombki sprzedawane na sztuki.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji bombki wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie). 

  • -15%

  Bombka z dzwonkami - duża

  Normalna cena 54,00 zł -15% Cena 45,90 zł

  Bombka z motywem dzwonków w formie graficznej i witraży. Na zdjęciu przedstawione są: przód, tył i boki. Beżowe tło podkładowe posypane zostało brokatem. 
  Bombka do zawieszenia na stojak lub choinkę.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji bombki wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie). 

  • -25%

  Bombka 100 euro

  Normalna cena 65,00 zł -25% Cena 48,75 zł

  Nietuzinkowa bombka, która została ozdobiona styropianowymi mikrokulkami. Bombka wykonana jest ze styropiany, tym samym jest nie tłukąca, do zawieszenia na stojak.

  • -15%

  Bombka z dzwonkami - mała

  Normalna cena 37,00 zł -15% Cena 31,45 zł

  Bombka z motywem dzwonków w formie graficznej i witraża, beżowe tło podkładowe posypane zostało brokatem. Na zdjęciu przedstawiony jest przód i tył bombki.

 • Bombka z pejzażem zimowym

  Cena 35,00 zł

  Bombki utrzymane w bieli, ze śnieżnym malowniczym, zimowym pejzażem, wszystko zostało otoczone bielonymi reliefami. Obrazek został posypany delikatnym, transparentnym brokatem. Bombki wykonane są ze styropiany, tym samym są nie tłukące. Bombki do zawieszenia na stojak lub choinkę.

 • Bombka z reniferami

  Cena 30,00 zł

  Bombki z motywami i kolorami bożonarodzeniowymi, z dodatkami konfetti. Wykonane na bazie styropianowej, dzięki czemu nie są tłukące. Na zdjęciu są przedstawione strona przednia i tylna. Bombki sprzedawane na sztuki.