Dla Dyplomacji / Firm

Dla Dyplomacji / Firm

Sklep z rękodziełem Strefa Pomysłów podejmuje się wykonania zleceń dla Placówek Dyplomatycznych, Partnerów Biznesowych, czy Pracowników. Tworzymy także nietypowe zlecenia, na indywidualne zamówienie ( np. z herbem, godłem państwowym). Oferujemy prezenty protokolarne, dostosowane do okoliczności, dla gości zza granicy (jako pamiątki z Polski).

Wszelkie akcesoria są tworzone ręcznie, co sprawia, że charakteryzują się niepowtarzalnością wzorów oraz wysoką dokładnością. W zależności od wybranego wariantu, produkty są dostępne w różnym stylu. Powoduje to, że każdy Klient znajdzie rozwiązanie dla swoich potrzeb.

W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim ozdoby Bożonarodzeniowe i Wielkanocne. Prezentujemy ręcznie robione bombki i pisanki, które stanowią znakomitą pamiątkę.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego. Prezentowane akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, przez co są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed uszkodzeniem lub zniszczeniem.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry