Dla dzieci

Filtruj według

Cena

Cena

 • 16,00 zł - 31,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Dla dzieci

Miejsce na treść

Dla dzieci

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

 • Jajo z kurczaczkami

  Cena 31,00 zł
  Jajo z kurczaczkami wykonane techniką decoupage. Motywy zostały delikatnie pokryte lekko złotym pyłkiem. Większa część jaja została zabezpieczona matowym lakierem, natomiast motyw znajdujący się w kształcie jaja został pokryty lakierem z wysokim połyskiem. 
  Wielkość jaja: 14 cm.
 • Jajo z królikami i mikrokulkami

  Cena 24,00 zł
  Jajo z motywem z królikami. Został on otoczony delikatnym bielonym reliefem, który został dodatkowo delikatnie pozłocony złotym pyłkiem. Motyw ten został zabezpieczony lakierem o wysokim połysku. Jako bazę pod fioletowe tło został użyty szablon, dzięki któremu uzyskano w dotyku nieregularne wypukłości. Mikrokulki, które zostały użyte w tylnej części jaja mają nieregularny kształt.
 • Komplet jajeczek dla dziewczynki

  Cena 21,00 zł
  Komplet jajeczek dla dzieci, dedykowany dla dziewczynki, komplet wykonany techniką decoupage. Całość jest delikatna stonowana z dziecięcymi motywami. 
  Jaja nadają się do zawieszenia na gałązkę bazi. Ozdobę wykonano ze styropianu, tym samym jest nie tłukąca.
 • Komplet jajeczek dla chłopca

  Cena 21,00 zł
  Komplet jajeczek dedykowany dla chłopca, komplet wykonany techniką decoupage. Całość jest delikatna stonowana z dziecięcymi motywami. 
  Jaja nadają się do zawieszenia na gałązkę bazi. Ozdobę wykonano ze styropianu, tym samym jest nie tłukąca.
 • Jajo pirackie

  Cena 16,00 zł
  Jajo dla miłośników piratów, wykonane techniką decoupage. Jedną stronę jaja zdobi flaga piracka z czaszką. Znajduje się na na czarnym tle które zostało zabezpieczone welurowym lakierem. Po drugiej stronie znajduje się statek piracki. Elementami 3D, które znajdują się na produkcie są stery.
 • Jajo z Myszką Mickey

  Cena 26,00 zł
  Jajo z Myszką Mickey, wykonane techniką decoupage. Dzięki minimalistycznej kolorystyce użyto w tym produkcie transparentnego brokatu na białych miejscach. Trzy okienka zostały wykończone kryształkami, natomiast góra i dół jaja zostały zakończone biżuteryjnym zakończeniem i kryształem.
 • Jajo z króliczkiem i piórkiem

  Cena 27,00 zł
  Jajo z króliczkiem i piórkiem, wykonane techniką decoupage. Dziecięce motywy wielkanocne i spękania, które znajdują się u dołu, nadają produktowi wiosennego powiewu. Natomiast piórko, które zostało przyczepione na osobnym sznureczku, porusza się swobodnie, dzięki temu jajo uzyskało lekkości i charakteru.
 • Jajo z dinozaurami

  Cena 28,00 zł
  Jajo z dinozaurami, wykonane techniką decoupage. Dzięki minimalistycznej kolorystyce użyto w tym produkcie transparentnego brokatu na białych miejscach. Trzy okienka zostały wykończone kryształkami w kolorze ultramaryny, natomiast niebieskie tło zostało zabezpieczone lakierem welurowym.