Anioły

Filtruj według

Cena

Cena

 • 15,00 zł - 73,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Bombki - Anioły

Wszystkie bombki, które opuszczają naszą pracownią są wykonane ręcznie techniką decoupage. Mogą ozdobić komodę, konsolę, choinkę. W zależności czy dobierzemy do nich stojak, podstojaczek, lub będziemy chcieli aby zdobiły drzewka. 

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

 • Bombka z aniołami i płatkami złota

  Cena 69,00 zł
  Bombka została wykonana ręcznie, techniką decoupage. Produkt z aniołkami utrzymany w w lekko barokowej tematyce. Zdobiony jest z obu stron, z każdej widnieje inny aniołek. Do wykończenia bombki użyto reliefów, które zostały pokryte płatkami złota. 
  • -25%

  Bombka z aniołkami

  Normalna cena 21,00 zł -25% Cena 15,75 zł
  Bombka została wykonana ręcznie, techniką decoupage. Produkt z aniołkami utrzymany w delikatnej tonacji, w minimalistycznym wykonaniu. Zdobiony jest z obu stron, z każdej widnieje inny aniołek. Do wykończenia bombki użyto srebrnych gwiazdek konfetti.
 • Czarna bombka z aniołami i srebrnym reliefem

  Cena 73,00 zł
  Bombka została wykonana ręcznie, techniką decoupage. Produkt z aniołkami utrzymany w stonowanych barwach. Zdobiony jest z obu stron, z każdej widnieje inny aniołek. Do wykończenia bombki użyto reliefów, które zostały pokryte płatkami srebra. Czarne tło ma matowe wykończenie.