Lustrzane

Filtruj według

Cena

Cena

 • 31,00 zł - 190,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Bombki lustrzane

W naszym sklepie online znajdziesz wyjątkowe ozdoby bożonarodzeniowe, które sprzedajemy w konkurencyjnej cenie. Strefa Pomysłów oferuje ręcznie robione bombki lustrzane wykonane z największą starannością. Inspiracje przy tworzeniu wyrobów rzemieślniczych czerpiemy z lokalnego folkloru, a także najnowszych trendów w światowym designie. Dzięki temu możemy Ci zaproponować wyjątkowe dekoracje, które urozmaicą wystrój Twojego domu lub firmy na nadchodzące święta – sprawdź koniecznie!

Ozdobne dekoracje na Boże Narodzenie

Zebrane w tej sekcji lustrzane bombki bożonarodzeniowe mają elegancki styl, który zachwyci każdego. Polecamy je jako ozdoby na drzewko świąteczne, a także jako prezent dla bliskich osób. Prezentowane dekoracje możesz umieścić nie tylko na choince. Alternatywą jest powieszenie ich na specjalnym stojaku i położenie na półce w salonie bądź przedpokoju. Produkty sprzedajemy w kolorze srebrnym oraz złotym. Każdy model został przystrojony estetycznym reliefem i posypany brokatem, co pozwoliło nam uzyskać znakomity efekt dekoracyjny.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

 • Bombka akrylowa glamour srebrna

  Cena 41,00 zł
  Akrylowa bombka z cieniowanymi lustrzanych przejściami, reliefy z płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi postarzone lustro. Dodatkowo użyto tutaj srebrnego sznura. Bombka jest nie tłukąca, nadaje się do zawieszenia na stojak lub choinkę.
  Bombka sprzedawana na sztuki.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji bombki wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie). 
 • Bombka akrylowa glamour złota

  Cena 73,00 zł

  Akrylowa bombka pokryta od wewnątrz na jednej części odczynnikami dającymi lustro, na drugiej została cieniowana brązowymi odcieniami. Reliefy zostały pozłocone płatkami złota, umieszczono w nim diament. Bombka jest nie tłukąca, do zawieszenia na choinkę lub stojak.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji bombki wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie). 

 • Złota bombka glamour ze spękaczem

  Cena 121,00 zł

  Złota barokowa akrylowa bombka. Reliefy zostały pozłocone płatkami złota, tak aby wyglądały na zadrapane. Bombka pokryta od wewnątrz na jednej części odczynnikami dającymi lustro, na drugiej została cieniowana brązowymi odcieniami
  Dodatkowo występują detale w postaci spękań wyglądających jak marmur. Bombka jest nie tłukąca, do zawieszenia na choinkę lub stojak
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji bombki wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie). 

 • Medalion akrylowy srebrny

  Cena 43,00 zł
  Akrylowy medalion z cieniowanymi lustrzanych przejściami, a także reliefami z płatkami srebra. Medalion pokryty jest od środka odczynnikami dającymi efekt postarzonego lustra. Dodatkowo użyto tutaj dekoracyjnej kryształowej taśmy.  
 • Lustrzana srebrna brokatowa bombka z reliefem i...

  Cena 31,00 zł
  Lustrzana srebrna brokatowa bombka z reliefem i kryształem. Bombka od środka pokryta jest brokatem i farbą, dzięki czemu podkład pozostanie nienaruszony. Dzięki brokatowi, który został umieszczony od wewnątrz, produkt mieni się różnymi odcieniami srebra i szarości. Reliefy także nawiązują odcieniami do podstawowej barwy. kryształ dodaje oryginalności.
 • Lustrzana złota brokatowa bombka z reliefem

  Cena 31,00 zł
  Lustrzana złota brokatowa bombka z reliefem. Bombka od środka pokryta jest brokatem i farbą, dzięki czemu podkład pozostanie nienaruszony. Dzięki brokatowi, który został umieszczony od wewnątrz, produkt mieni się różnymi odcieniami złota i brązu. Reliefy także nawiązują odcieniami do podstawowej barwy.
 • Lustrzana holograficzna brokatowa bombka z reliefem

  Cena 31,00 zł
  Lustrzana holograficzna brokatowa bombka z reliefem w kształcie choinek. Bombka od środka pokryta jest brokatem holograficznym i farbą, dzięki czemu podkład pozostanie nienaruszony. Dzięki brokatowi, który został umieszczony od wewnątrz, produkt mieni się różnymi odcieniami złota i srebra. Reliefy natomiast zostały pokryte płatkami złota. Czerwona kokarda nadaje świątecznego charakteru produktowi. 
 • Lustrzana bombka z kamieniami górskimi

  Cena 190,00 zł
  Lustrzana bombka z kamieniami górskimi. Została bogato zdobiona z lustrzanych przejściami, z reliefem pokrytym płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi efekt postarzonego lustra. Dodatkowo użyto w tej bombce kamieni górskich.
  Bazą produktu jest akrylowa kula, dzięki czemu jest nie tłukąca, nadaje się do zawieszenia na stojak i choinkę.