Lustrzane

Filtruj według

Cena

Cena

 • 30,00 zł - 109,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Lustrzane

Miejsce na treść

Lustrzane

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

 • Bombka akrylowa glamour srebrna

  Cena 30,00 zł
  Akrylowa bombka z cieniowanymi lustrzanych przejściami, reliefy z płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi postarzone lustro. Dodatkowo użyto tutaj srebrnego sznura. Bombka jest nie tłukąca, nadaje się do zawieszenia na stojak lub choinkę. Bombka sprzedawana na sztuki.
 • Bombka akrylowa glamour złota

  Cena 61,00 zł

  Akrylowa bombka pokryta od wewnątrz na jednej części odczynnikami dającymi lustro, na drugiej została cieniowana brązowymi odcieniami. Reliefy zostały pozłocone płatkami złota, umieszczono w nim diament. Bombka jest nie tłukąca, do zawieszenia na choinkę lub stojak.

 • Bombka akrylowa glamour złota z nitkami

  Cena 61,00 zł

  Akrylowa bombka pokryta od wewnątrz na jednej części odczynnikami dającymi lustro, na drugiej została cieniowana brązowymi odcieniami. Na stronie cieniowanej brązowymi odcieniami został użyty złoty sznurek. Reliefy zostały pozłocone płatkami złota, a także umieszczono w nim diament. Bombka jest nie tłukąca, do zawieszenia na choinkę lub stojak, sprzedawana na sztuki.

 • Złota bombka glamour ze spękaczem

  Cena 109,00 zł

  Złota barokowa akrylowa bombka. Reliefy zostały pozłocone płatkami złota, tak aby wyglądały na zadrapane. Bombka pokryta od wewnątrz na jednej części odczynnikami dającymi lustro, na drugiej została cieniowana brązowymi odcieniami
  Dodatkowo występują detale w postaci spękań wyglądających jak marmur. Bombka jest nie tłukąca, do zawieszenia na choinkę lub stojak