Folklor

Filtruj według

Cena

Cena

 • 15,00 zł - 57,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Folklor

Miejsce na treść

Folklor

Pokazano 1-8 z 9 pozycji
Pokazano 1-8 z 9 pozycji

Aktywne filtry

 • Folklorowe jajo

  Cena 24,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage, wzór inspirowany jest folklorem łowickim. Biała górna i dolna część oddzielone są wielokolorowym kawiorem w celu nawiązania do wielobarwności folkloru łowickiego. Kwiaty łowickie, które znajdują się w dolnej części produktu, także do niego nawiązują.
 • Jajo z kurkami łowickimi

  Cena 27,00 zł
  Góra i dół jaja inspirowane są spódnicą ludową, środkowa część natomiast kurkami i kwiatami łowickimi. Wielobarwny dół i góra dodatkowo są ozdobione są barwnym kawiorem.
 • Jajko folklorowe w akrylu

  Cena 43,00 zł
  Motywy, które znajdują się po obu stronach jaja zamknięte są akrylowymi połówkami jaj. Środkowa część inspirowana jest spódnicą ludową - ta wielobarwna część dodatkowo jest ozdobiona kawiorem.
 • Jajo na nodze

  Cena 23,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Motywy znajdują się po obu stronach jaja, które zostało wykończone białymi piórkami dla uzyskania ciekawego efektu.
 • Jajo na zielonej nodze

  Cena 49,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Łowickie motywy, które znajdują się na produkcie zostały uzupełnione wielobarwnym kawiorem i kryształkami. Dla uzyskania ciekawego efektu w górnej i dolnej części użyto zielonej dekoracyjnej taśmy.
 • Jajo na nodze z reliefami

  Cena 57,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Kaszubskie motywy, które znajdują się na produkcie zostały uzupełnione białymi perełkami. Dla uzyskania ciekawego efektu górna część produktu została ozdobiona reliefami, które zostały pokryte lekko złotym pyłkiem.
 • Jajo z kurkami

  Cena 15,00 zł
  Jajko wykonane techniką decoupage, z motywami łowickimi. Z jednej strony znajduje się kura, z drugiej kogut. Oba obrazki znajdują się na białym polu w kształcie jaja, które zostało wykończone złotą taśmą dekoracyjną. Żółte tło zostało pokryte spękaczem dla uzyskania ciekawego efektu.
 • Folklorowe jajo z koronką

  Cena 22,00 zł
  Folklorowe jajo z koronką z motywami łowickimi. Koronka została pokryta srebrnym pyłkiem. Do oddzielenia pasów przy górnej i dolnej części koronki użyto czarnego kawioru. Górną i dolną część produktu zabezpieczono żywicą.