Folklor

Filtruj według

Cena

Cena

 • 34,00 zł - 71,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Jaja wielkanocne folklorowe

Ręcznie robione jajka decoupage, które posiadają motyw folkloru świetnie sprawdzą się jako upominek dla na przykład: obcokrajowców, pracowników placówek dyplomatycznych.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

 • Folklorowe jajo

  Cena 34,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage, wzór inspirowany jest folklorem łowickim. Biała górna i dolna część oddzielone są wielokolorowym kawiorem w celu nawiązania do wielobarwności folkloru łowickiego. Kwiaty łowickie, które znajdują się w dolnej części produktu, także do niego nawiązują.
 • Jajo z kurkami łowickimi

  Cena 37,00 zł
  Góra i dół jaja inspirowane są spódnicą ludową, środkowa część natomiast kurkami i kwiatami łowickimi. Wielobarwny dół i góra dodatkowo są ozdobione są barwnym kawiorem.
 • Jajko folklorowe w akrylu

  Cena 53,00 zł
  Motywy, które znajdują się po obu stronach jaja zamknięte są akrylowymi połówkami jaj. Środkowa część inspirowana jest spódnicą ludową - ta wielobarwna część dodatkowo jest ozdobiona kawiorem.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji jajka wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie).
 • Jajo na nodze z reliefami

  Cena 71,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Kaszubskie motywy, które znajdują się na produkcie zostały uzupełnione białymi perełkami. Dla uzyskania ciekawego efektu górna część produktu została ozdobiona reliefami, które zostały pokryte lekko złotym pyłkiem.
 • Folklorowe jajo z kurami i piórami

  Cena 53,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Folklorowe motywy, które znajdują się na jaju są oddzielone barwnymi pionowymi pasami. Dla uzyskania ciekawego efektu użyto piórek, całość została wykończona białymi perełkami.
  Wielkość jaja to 18 cm.