Folklor

Filtruj według

Cena

Cena

 • 28,00 zł - 89,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Jaja wielkanocne folklorowe

Ręcznie robione jajka decoupage, które posiadają motyw folkloru świetnie sprawdzą się jako upominek dla na przykład: obcokrajowców, pracowników placówek dyplomatycznych.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

 • Folklorowe jajo

  Cena 34,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage, wzór inspirowany jest folklorem łowickim. Biała górna i dolna część oddzielone są wielokolorowym kawiorem w celu nawiązania do wielobarwności folkloru łowickiego. Kwiaty łowickie, które znajdują się w dolnej części produktu, także do niego nawiązują.
 • Jajko folklorowe w akrylu

  Cena 63,00 zł
  Motywy, które znajdują się po obu stronach jaja zamknięte są akrylowymi połówkami jaj. Środkowa część inspirowana jest spódnicą ludową - ta wielobarwna część dodatkowo jest ozdobiona kawiorem.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji jajka wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie).
 • Jajo na nodze z reliefami

  Cena 89,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Kaszubskie motywy, które znajdują się na produkcie zostały uzupełnione białymi perełkami. Dla uzyskania ciekawego efektu górna część produktu została ozdobiona reliefami, które zostały pokryte lekko złotym pyłkiem.
 • Jajo z kurkami

  Cena 28,00 zł
  Jajko wykonane techniką decoupage, z motywami łowickimi. Z jednej strony znajduje się kura, z drugiej kogut. Oba obrazki znajdują się na białym polu w kształcie jaja, które zostało wykończone złotą taśmą dekoracyjną. Żółte tło zostało pokryte mieniącymi się płatkami w żółtych odcieniach.
 • Folklorowe jajo z kurami i piórami

  Cena 65,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Folklorowe motywy, które znajdują się na jaju są oddzielone barwnymi pionowymi pasami. Dla uzyskania ciekawego efektu użyto piórek, całość została wykończona białymi perełkami.
  Wielkość jaja to 18 cm.