Nowe produkty

Pokazano 1-8 z 13 pozycji
Pokazano 1-8 z 13 pozycji
  • Nowy

  Zestaw welurowych bombek z brokatem

  Cena 164,00 zł
  Zestaw welurowych bombek z brokatem, ozdobne reliefami, kryształkami i bogato zdobionymi biżuteryjnymi odcięciami. Bożonarodzeniowy zestawy wykonany techniką decoupage. Welurowa czerwień mocno nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia. Dzięki brokatowi, którym jest obsypana każda bombka całość zyskuje oryginalności. Natomiast całości dopełniają reliefy, które zostały pokryte płatkami srebra, a ich zwieńczeniem są czerwone kryształy, które znajdują się na największych bombkach. Każdą bombkę zdobią srebrne biżuteryjne odcięcia. 
  Zestaw welurowych bombek idealnie sprawdzi się jako upominek dla bliskiej osoby, z pewnością ucieszy wymagające osoby.
  • Nowy

  Bombka z Arielką, Śpiącą Królewną, Kopciuszkiem i Tianą

  Cena 67,00 zł
  Bombka wykonana techniką decoupage, z królewnami Disneya - Arielką, Śpiącą Królewną, Kopciuszkiem i Tianą. Tło podkładowe bombki jest w intensywnym różowym kolorze, u dołu bombki znajdują się reliefy, także w kolorze różu. Włosy Śpiącej Królewny są posypane kryształkami, które mienią się pod światłem, gorset w sukience Arielki jest posypany niebieskim brokatem. Sukienka i opaska Kopciuszka jest posypana srebrnym, bardzo mieniącym się brokatem, dodatkowo pantofelek został posypany mieniącymi się kryształkami. Natomiast sukienka i korona Tiany są posypane brokatami w kolorach: zieleni i delikatnym żółtym. 
  Taki upominek z pewnością ucieszyłby każdą małą księżniczkę.
  • Nowy

  Czarna bombka z aniołami i srebrnym reliefem

  Cena 73,00 zł
  Bombka została wykonana ręcznie, techniką decoupage. Produkt z aniołkami utrzymany w stonowanych barwach. Zdobiony jest z obu stron, z każdej widnieje inny aniołek. Do wykończenia bombki użyto reliefów, które zostały pokryte płatkami srebra. Czarne tło ma matowe wykończenie.
  • Nowy

  Bombka z Indianinem 2

  Cena 61,00 zł
  Bombka z Indianinem, wykonana techniką decoupage. Motyw Indianina znajduje się po obu stronach bombki, z każdej strony chłopiec jest w towarzystwie innych zwierzątek. Po bokach znajdują się świąteczne motywy choinek. Tło podkładowe bombki jest kolorze miętowym. Pióropusz Indianina jest wykonany z wielokolorowych piór, które poruszają się przy delikatnym dmuchnięciu, powiewie wiatru. Dzięki temu bombka jest nietuzinkowa i trójwymiarowa.
  Taki upominek ucieszyłby każdego miłośnika westernów, dzikiego zachodu.
  • Nowy

  Bombka z Indianinem

  Cena 61,00 zł
  Bombka z Indianinem, wykonana techniką decoupage. Motyw Indianina znajduje się po obu stronach bombki, z każdej strony chłopiec jest w towarzystwie innych zwierzątek. Po bokach znajdują się świąteczne motywy choinek. Tło podkładowe bombki jest kolorze miętowym. Pióropusz Indianina jest wykonany z piór w kolorze fioletowym, które poruszają się przy delikatnym dmuchnięciu, powiewie wiatru. Dzięki temu bombka jest nietuzinkowa i trójwymiarowa.
  Taki upominek ucieszyłby każdego miłośnika westernów, dzikiego zachodu.
  • Nowy

  Czarna bombka ze srebrnym reliefem

  Cena 43,00 zł
  Bogato zdobiona, ręcznie wykonana bombka w czarnym kolorze, z reliefami pokrytymi płatkami srebra. Dodatkami jakie użyto w tej bombce są pomarańczowe kryształki i czarne brokatowe listki, które pięknie mienią się pod światłem. Wszystko zostało wykonane na bazie styropianowej kul, z dbałością o szczegóły.
  • Nowy

  Bombka z mchem i motywem karmników

  Cena 81,00 zł
  Bombka z mchem i motywem karmników, wykonana metodą decoupage. Mech, który znajduje się na większości bombki został posypany delikatnym brokatem. Dzięki temu uzyskano delikatną mieniącą się poświatę. Bożonarodzeniowy motyw karmników został otoczony reliefami, które zostały wykończone płatkami srebra. Obrazek został polakierowany lakierem o wysokim połysku. Dla uzyskania ciekawego efektu użyto białego piórka.
  Bombka może służyć jako stroik, który może stać na komodzie, konsoli, parapecie. lub stole.
  • Nowy

  Bombka ze złotą kokardą

  Cena 31,00 zł
  Bombka wykonana techniką decoupage. Bombka ze złotą kokardą po środku, z motywami bożonarodzeniowymi i czerwoną kokardą u góry produktu. Gwiazdy Betlejemskie, które znajdują się na bombce zostały kryształkami, które pięknie odbijają światło. Złota kokarda, która znajduje się po środku została wykonana z paska złotego brokatu, do którego zostały doczepione złote kokardy z czerwonymi kryształkami.