Nowe produkty

  • Nowy

  Rustykalne pudełeczko na obrączki

  Cena 119,00 zł
  Rustykalne pudełeczko na obrączki, zdobione kłosami pszenicy, koralikami w kolorze perłowym. W środku wyściełane gąbeczkami, które zostały otoczone także rustykalnym materiałem i koronką, na której zostały przymocowane na stałe także koraliki w kolorze perłowym. Pudełko zostało na stałe przymocowane do dóżych perłowych nóg.
  • Nowy

  Szkatułka na biżuterię z płatkami złota

  Cena 69,00 zł
  Szkatułka na biżuterię z płatkami złota i matowym wykończeniem, wykonana metodą decoupage. Szkatułka, pudełeczko jest wykonana ze sklejki, czarny kolor ma głębokie matowe wykończenie. Fronty szufladek zostały pokryte przypalanymi płatkami złota, natomiast reszta szufladek została pomalowana na złoty kolor (zostały zabezpieczone lakierem). Nogi zostały pokryte także płatkami złota.
  • Nowy

  Zestaw betonowo-srebrnych jaj

  Cena 169,00 zł
  Zestaw betonowo - srebrnych jaj, wykonany techniką decoupage. Jajka zostały pokryte dekoracyjnym piaskiem w kolorze szarości, płatkami srebra i grubym srebrnym sznurem. Każde jajko jest inne, posiadają nieregularne struktury, wzory.
  Zestaw idealnie sprawdzi się jako prezent wielkanocny, lub dekoracja stołu, komody, konsoli.
  Bazą jaj jest styropian, dzięki czemu zestaw jest nietłukący.
  • Nowy

  Stojące jajko z wydrukiem 3D

  Cena 49,00 zł
  Stojące jajko z wydrukiem 3D w postaci królika. Wewnątrz produktu został umieszczony królik, wydruk 3D, i mini jajeczka, całość otacza mech. Całość jest zamknięta zewnątrz srebrno-niebieskim ozdobnym pasem kryształków. Dolna część została pomalowana na czarno. W dolnej części można zobaczyć cienki, nieregularny pas, który wygląda jak lustro.
  • Nowy

  Komplet złotych jajek

  Cena 157,00 zł
  Komplet trzech złotych jaj, wykonanych techniką decoupage. Każde jajko ma inna fakturę, inny wzór, inna strukturę. Jedno jajko zostało pokryte podpalanymi płatkami złota, dwa pozostałe zostały pokryte jednobarwnymi płatkami złota. Każde jajo posiada u góry kryształ umieszczony w koronie.
  Jajka doskonale sprawdzą się jako upominek wielkanocny, dekoracja stołu komody, konsoli.
  • Nowy

  Jajo z motylkami

  Cena 36,00 zł
  Jajo z motylkami, wykonane techniką decoupage. Motyle, które znajdują się na przedniej części jaja nadają produktowi trójwymiarowości. Motyle zostały przymocowane na jutowej wyściółce. Całość została otoczona reliefem w kolorze złota. Tylna część jajka ma strukturalną formę, dzięki mikrokulkom i wzorowi, który postał - jest w kolorze zielono-złotym.