Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 23,00 zł - 289,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Jaja wielkanocne

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala nam na dostarczanie różnego rodzaju ozdób świątecznych i nie tylko. Propozycja sklepu internetowego to między innymi ręcznie robione dekoracje wielkanocne. Są one wykonywane z bardzo wytrzymałych materiałów, przez co stanowią idealne uzupełnienie stroików. Oferowane przez nas jaja wielkanocne są dostępne w różnych wariantach – na specjalnym stojaku lub na nóżce. Oprócz tego wybrane produkty mogą zostać uzupełnione wydrukiem 3D, imieniem, datą lub cytatem. Każda z osób znajdzie więc najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Jajka wielkanocne – postaw na sprawdzone rozwiązania

Prezentowane jajka wielkanocne są dostępne w różnych stylach, między innymi barokowym, folklorowym oraz minimalistycznym. Każdy znajdzie więc najwłaściwszą propozycję dla siebie. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich dostępnych w sklepie produktów. Szeroka oferta powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pokazano 1-8 z 92 pozycji
Pokazano 1-8 z 92 pozycji

Aktywne filtry

 • Folklorowe jajo

  Cena 34,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage, wzór inspirowany jest folklorem łowickim. Biała górna i dolna część oddzielone są wielokolorowym kawiorem w celu nawiązania do wielobarwności folkloru łowickiego. Kwiaty łowickie, które znajdują się w dolnej części produktu, także do niego nawiązują.
 • Jajo biżuteryjne z reliefami

  Cena 220,00 zł
  Biżuteryjne jajo z reliefami inspirowane jajami Faberge. Wzór znajdujący się na produkcie został pokryty mikrokulkami i kryształkami, które pięknie odbijają światło. Reliefy zostały pomalowane na biało i pokryte srebrnym pyłkiem. Od środka jajo pokryte jest produktem, który imituje szron, dzięki czemu nie jest przezroczysty.
 • Jajko folklorowe w akrylu

  Cena 63,00 zł
  Motywy, które znajdują się po obu stronach jaja zamknięte są akrylowymi połówkami jaj. Środkowa część inspirowana jest spódnicą ludową - ta wielobarwna część dodatkowo jest ozdobiona kawiorem.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji jajka wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie).
 • Jajo z kurami

  Cena 42,00 zł
  Jajo w kolorze brudnego różu, wykonane techniką decoupege. Po obu stronach znajdują się "okienka" w kształcie jajek, w których znajdują się motywy z kurami. Zabezpieczone zostały one żywicą, a wykończone zostały białymi perełkami. Kwiatki znajdujące się na produkcie dodają trójwymiarowości.
 • Akrylowe jajo z reliefami

  Cena 88,00 zł
  Akrylowe jajo pokryte jest od środka odczynnikami dającymi efekt starego lustra. Od wewnętrznej strony jaja znajduje się motyw pary i kwiatów. Zewnątrz produkt został ozdobiony reliefem, który został poryty płatkami srebra. 
  Wielkość jaja to 18 cm.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji jajka wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie). 
 • Jajo z kurczakami

  Cena 52,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Wielkanocne motywy znajdują się w dwóch połówkach jajek, które zostały wykończone białymi perełkami. Dla uzyskania ciekawego efektu użyto piórek.
  Wielkość jaja to 18 cm.
 • Jajo na nodze z reliefami

  Cena 89,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Kaszubskie motywy, które znajdują się na produkcie zostały uzupełnione białymi perełkami. Dla uzyskania ciekawego efektu górna część produktu została ozdobiona reliefami, które zostały pokryte lekko złotym pyłkiem.
 • Biżuteryjne jajo ze spękaniami

  Cena 89,00 zł
  Biżuteryjne jajo ze spękaniami inspirowane jajami Faberge. Produkt wykonany techniką decoupage. Jajo zostało przytwierdzone do podstawy na stałe. Wzór znajdujący się na produkcie został wykonany z perełek w kolorze złota i czerni. Płatki złota, które znajdują się na jaju są wymieszana z zielonymi płatkami, aby nadać ozdobie charakteru. Dzięki temu, że użyto spękacza jajo nabrało starego wyglądu.