Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 13,00 zł - 144,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Wielkanoc - Jaja

Miejsce na opis

Wielkanoc - Jaja

Pokazano 1-8 z 97 pozycji
Pokazano 1-8 z 97 pozycji

Aktywne filtry

 • Folklorowe jajo

  Cena 24,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage, wzór inspirowany jest folklorem łowickim. Biała górna i dolna część oddzielone są wielokolorowym kawiorem w celu nawiązania do wielobarwności folkloru łowickiego. Kwiaty łowickie, które znajdują się w dolnej części produktu, także do niego nawiązują.
 • Jajo z kurkami łowickimi

  Cena 27,00 zł
  Góra i dół jaja inspirowane są spódnicą ludową, środkowa część natomiast kurkami i kwiatami łowickimi. Wielobarwny dół i góra dodatkowo są ozdobione są barwnym kawiorem.
 • Jajo biżuteryjne z reliefami

  Cena 109,00 zł
  Biżuteryjne jajo z reliefami inspirowane jajami Faberge. Wzór znajdujący się na produkcie został pokryty mikrokulkami i kryształkami, które pięknie odbijają światło. Reliefy zostały pomalowane na biało i pokryte srebrnym pyłkiem. Od środka jajo pokryte jest produktem, który imituje szron, dzięki czemu nie jest przezroczysty.
 • Jajko folklorowe w akrylu

  Cena 43,00 zł
  Motywy, które znajdują się po obu stronach jaja zamknięte są akrylowymi połówkami jaj. Środkowa część inspirowana jest spódnicą ludową - ta wielobarwna część dodatkowo jest ozdobiona kawiorem.
 • Jajo z kurami

  Cena 26,00 zł
  Jajo w kolorze brudnego różu, wykonane techniką decoupege. Po obu stronach znajdują się "okienka" w kształcie jajek, w których znajdują się motywy z kurami. Zabezpieczone zostały one żywicą, a wykończone zostały białymi perełkami. Kwiatki znajdujące się na produkcie dodają trójwymiarowości.
 • Jajo na nodze

  Cena 23,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Motywy znajdują się po obu stronach jaja, które zostało wykończone białymi piórkami dla uzyskania ciekawego efektu.
 • Akrylowe jajo z reliefami

  Cena 58,00 zł
  Akrylowe jajo pokryte jest od środka odczynnikami dającymi efekt starego lustra. Od wewnętrznej strony jaja znajduje się motyw pary i kwiatów. Zewnątrz produkt został ozdobiony reliefem, który został poryty płatkami srebra. 
  Wielkość jaja to 18 cm.
 • Jajo z kurczakami

  Cena 42,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Wielkanocne motywy znajdują się w dwóch połówkach jajek, które zostały wykończone białymi perełkami. Dla uzyskania ciekawego efektu użyto piórek.
  Wielkość jaja to 18 cm.