Folklor

Filtruj według

Cena

Cena

 • 26,00 zł - 179,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Bombki folklorowe

Ręcznie robione bombki, które posiadają motyw folkloru, a w szczególności kodrę świetnie sprawdzą się jako upominek dla na przykład: obcokrajowców, pracowników placówek dyplomatycznych.

Pokazano 1-8 z 11 pozycji
Pokazano 1-8 z 11 pozycji

Aktywne filtry

 • Bombka z kodrą czarna

  Cena 51,00 zł

  Folklorowa bombka z kodrą i kwiatami łowickimi, z czarną górną i dolną częścią, wszystko dopełnione jest metalicznymi półperełkami. Bombka wykonana jest ze styropiany, tym samym jest nie tłukąca, do zawieszenia na stojak.

 • Bombka z kodrą zielona

  Cena 43,00 zł
  Bombka z kwiatami łowickimi, z kodrą - motywami ludzi podczas pracy. Z matową górną i dolną częścią bombki. Bombka wykonana jest ze styropiany, tym samym jest nie tłukąca. Do zawieszenia na stojak.
  • -10%

  Bombka folklorowa z kurami i konfetti

  Normalna cena 29,00 zł -10% Cena 26,10 zł

  Ręcznie wykonana folklorowa bombka na bazie styropianowej kuli. Na bombce umieszczono motyw kur i kwiatów łowickich. 
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji bombki wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie). 

 • Bombka z kogutami

  Cena 37,00 zł
  Ręcznie wykonana folklorowa bombka na bazie styropianowej kuli. Na bombce umieszczono motyw kogutów, które zostały posypane brokatem. Wszystko zostało u dołu dopełnione wielokolorowym konfetti, które dodatkowo ożywia całość bombki i dodaje folklorowi nowoczesności. Idealnie nadaje się jako upominek dla zagranicznych gości jako nawiązanie do Polskiej kultury. 
  Bombka do zawieszenia na stojak lub choinkę.
 • Folklorowa bombka ze stroikiem

  Cena 46,00 zł
  Folklorowa bombka ze stroikiem, z elementami folkloru łowicki. U góry udekorowana jest gałązkach świerku. które przyozdobione są dodatkami w kolorach łowickich.
  Bazą jest styropian, dzięki czemu bombka jest nietłukąca, bombka sprzedawana jest ze stojakiem. 
 • Zestaw bombek z góralskim motywem folklorowym

  Cena 97,00 zł
  Zestaw podhalańskich bombek wykonany techniką decoupage. Góralski wzór w róże został posypany holograficznym lakierem, naklejone róże dodają trójwymiarowości. Stroiki, które znajdują się u góry bombek nawiązują kolorystyką do bombek, użyto do nich bożonarodzeniowych elementów.
  Bombki można ustawić jako ozdobę na komodzie, konsoli, parapecie, stole.
  Może być trafionym podarunkiem dla obcokrajowca, jako pamiątka z Polski.

  Wymiary samych bombek:
  10cm - 1 sztuka
  12 cm - 1 sztuka
 • Bombka-stroik w stylu kaszubskim (duży)

  Cena 179,00 zł
  Bombka-stroik w stylu kaszubskim (duży), wykonana ręcznie, techniką decoupage. Górna część bombki jest w neutralnym białym kolorze, aby uwydatnić elementy folkloru kaszubskiego. Natomiast dolna część bombki została posypana brokatem w głębokim niebieskim kolorze. Reliefy, które znajdują się na dolnej części zostały jedynie postarzone farbą w kolorze ultramaryny, aby dodać im głębi. Całości dopełnia ozdoba, która znajduje się u szczytu bombki, która jest złączona z bombką na stałe. Całość, bombka i ozdoba tworzą niecodzienny stroik.