Wszystkie upominki

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnego rodzaju dekoracje do domu oraz pamiątki okolicznościowe. Wszelkie akcesoria są tworzone ręcznie, co sprawia, że charakteryzują się niepowtarzalnością wzorów oraz wysoką dokładnością. W zależności od wybranego wariantu, produkty są dostępne w stylu barokowym, folklorowym czy też minimalistycznym. Powoduje to, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim ozdoby wielkanocne. Prezentujemy ręcznie robione pisanki, które stanowią znakomitą ozdobę świątecznego stołu. Oprócz tego rosnącym zainteresowaniem cieszą się również bombki na Boże Narodzenie. Oferujemy akcesoria ze srebrnymi reniferami czy też znakomicie prezentujący się złoty wianuszek będący idealnym uzupełnieniem salonu.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego. Prezentowane akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, przez co są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed uszkodzeniem lub zniszczeniem.


Pokazano 1-8 z 271 pozycji
Pokazano 1-8 z 271 pozycji

Aktywne filtry

 • Folklorowe jajo

  Cena 34,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage, wzór inspirowany jest folklorem łowickim. Biała górna i dolna część oddzielone są wielokolorowym kawiorem w celu nawiązania do wielobarwności folkloru łowickiego. Kwiaty łowickie, które znajdują się w dolnej części produktu, także do niego nawiązują.
 • Pudełeczko na pierścionek z czerwonym kryształkiem

  Cena 46,00 zł
  Pudełeczko na pierścionek z czerwonym kryształkiem, wykonane techniką decoupege. Pudełeczko jest drewniane, zostało pomalowane na biało, w środku wyłożone jest białą welurową pianką. Górna część została ozdobiona dekoracyjną taśmą z delikatnymi perełkami, mikrokuleczkami i kryształkami. Dla dodania całości charakteru, użyto na wierzchniej stronie pudełeczka dużego czerwonego kryształu. Dzięki czemu produkt posiada niepowtarzalny wygląd.
  Produkt może posłużyć jako opakowanie na pierścionek zaręczynowy, urodzinowy, bądź z innej okazji.

 • Jajo z motylkami

  Cena 36,00 zł
  Jajo z motylkami, wykonane techniką decoupage. Motyle, które znajdują się na przedniej części jaja nadają produktowi trójwymiarowości. Motyle zostały przymocowane na jutowej wyściółce. Całość została otoczona reliefem w kolorze złota. Tylna część jajka ma strukturalną formę, dzięki mikrokulkom i wzorowi, który postał - jest w kolorze zielono-złotym.
 • Bombka lustrzana akrylowa z ważką

  Cena 127,00 zł
  Akrylowa bombka z lustrzanych przejściami, z reliefem z płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi postarzone lustro. Dodatkowo użyto w tej bombce srebrnego sznurka. Elementem ozdobnym bombki jest ważka, która została udekorowana mieniącymi się zielono - niebieskimi płatkami. Bombka jest nie tłukąca, nadaje się do zawieszenia na stojak lub choinkę.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji bombki wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie). 
 • Pudełeczko na pierścionek z kryształkiem

  Cena 46,00 zł
  Pudełeczko na pierścionek z kryształkiem, wykonane techniką decoupege. Pudełeczko jest drewniane, zostało pomalowane na biało, w środku wyłożone jest białą welurową pianką. Górna część została ozdobiona dekoracyjną taśmą z kryształkami w dwóch kolorach, które są nieregularnie przyklejone. Dla dodania całości charakteru, użyto na wierzchniej stronie pudełeczka dużego kryształu. Dzięki czemu produkt posiada niepowtarzalny wygląd.
  Produkt może posłużyć jako opakowanie na pierścionek zaręczynowy, urodzinowy, bądź z innej okazji.