Wszystkie upominki

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnego rodzaju dekoracje do domu oraz pamiątki okolicznościowe. Wszelkie akcesoria są tworzone ręcznie, co sprawia, że charakteryzują się niepowtarzalnością wzorów oraz wysoką dokładnością. W zależności od wybranego wariantu, produkty są dostępne w stylu barokowym, folklorowym czy też minimalistycznym. Powoduje to, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim ozdoby wielkanocne. Prezentujemy ręcznie robione pisanki, które stanowią znakomitą ozdobę świątecznego stołu. Oprócz tego rosnącym zainteresowaniem cieszą się również bombki na Boże Narodzenie. Oferujemy akcesoria ze srebrnymi reniferami czy też znakomicie prezentujący się złoty wianuszek będący idealnym uzupełnieniem salonu.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego. Prezentowane akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, przez co są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed uszkodzeniem lub zniszczeniem.


Pokazano 1-8 z 250 pozycji
Pokazano 1-8 z 250 pozycji

Aktywne filtry

  • Nowy

  Jajo z motylkami

  Cena 36,00 zł
  Jajo z motylkami, wykonane techniką decoupage. Motyle, które znajdują się na przedniej części jaja nadają produktowi trójwymiarowości. Motyle zostały przymocowane na jutowej wyściółce. Całość została otoczona reliefem w kolorze złota. Tylna część jajka ma strukturalną formę, dzięki mikrokulkom i wzorowi, który postał - jest w kolorze zielono-złotym.
 • Bombka lustrzana akrylowa z ważką

  Cena 127,00 zł
  Akrylowa bombka z lustrzanych przejściami, z reliefem z płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi postarzone lustro. Dodatkowo użyto w tej bombce srebrnego sznurka. Elementem ozdobnym bombki jest ważka, która została udekorowana mieniącymi się zielono - niebieskimi płatkami. Bombka jest nie tłukąca, nadaje się do zawieszenia na stojak lub choinkę.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji bombki wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie). 
 • Folklorowe jajo

  Cena 34,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage, wzór inspirowany jest folklorem łowickim. Biała górna i dolna część oddzielone są wielokolorowym kawiorem w celu nawiązania do wielobarwności folkloru łowickiego. Kwiaty łowickie, które znajdują się w dolnej części produktu, także do niego nawiązują.
 • Jajo z kurkami łowickimi

  Cena 37,00 zł
  Góra i dół jaja inspirowane są spódnicą ludową, środkowa część natomiast kurkami i kwiatami łowickimi. Wielobarwny dół i góra dodatkowo są ozdobione są barwnym kawiorem.