Niszowe

Niszowe

Miejsce na treść

Niszowe

Pokazano 1-8 z 22 pozycji
Pokazano 1-8 z 22 pozycji

Aktywne filtry

 • Bombka lustrzana akrylowa z ważką

  Cena 117,00 zł
  Akrylowa bombka z lustrzanych przejściami, z reliefem z płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi postarzone lustro. Dodatkowo użyto w tej bombce srebrnego sznurka. Elementem ozdobnym bombki jest ważka, która została udekorowana mieniącymi się zielono - niebieskimi płatkami. Bombka jest nie tłukąca, nadaje się do zawieszenia na stojak lub choinkę.
 • Bombka akrylowa z zegarem

  Cena 57,00 zł
  Bombka wykonana z akrylu. Od wewnątrz pokryta płatkami złota, które zostały zmieszane z różnokolorowymi innymi płatkami. Przednia strona została nieregularnie pokryta płatkami w celu uzyskania ciekawszej postaci. Zewnętrzna strona bombki została ozdobiona reliefami, które zostały pokryte płatkami złota, srebra, bądź mieniącymi się płatkami. Bombka jest nietłukąca, do zawieszenia na choinkę.
 • Bombka lustrzana z kryształami

  Cena 80,00 zł
  Akrylowa bombka z lustrzanych przejściami, z reliefem z płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi postarzone lustro. Dodatkowo użyto w tej bombce srebrnego sznurka. Okienka, które powstały, a także ważka zostały ozdobione mieniącymi się elementami. Bombka jest nie tłukąca, nadaje się do zawieszenia na stojak lub choinkę.
 • Mała lustrzana bombka z ważką

  Cena 45,00 zł
  Akrylowa lustrzana bombka, z reliefem z płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi postarzone lustro. Dodatkowo użyto w tej bombce srebrnego sznurka. Elementem ozdobnym bombki jest ważka, która została udekorowana mieniącymi się zielono - niebieskimi płatkami. Bombka jest nie tłukąca, nadaje się do zawieszenia na stojak lub choinkę.
 • Bombka barokowa z kolędą

  Cena 57,00 zł
  Bombka w kolorze ultramaryny z pozłacanymi płatkami złota reliefami. Całą bombkę zdobią drobne spękania, tak aby nadać jej charakteru. Drugą część zdobi kolęda, która została zabezpieczona żywicą dla uzyskania szklącego efektu.
 • Duża bombka - akt

  Cena 77,00 zł
  Bombka z aktem autorstwa artysty współczesnego - Joanny Małoszczyk. Bazą są kremowe spękania na złotym tle. Reliefy zostały ułożone tak aby przypominały fale, lecz zostały utrzymane w jednakowej tonacji jak całość bombki, dodatkowo zostały ozdobione perełkami.
 • Bombka akrylowa glamour z ważką

  Cena 102,00 zł
  Lustrzana akrylowa bombka - reliefy łącznie z ważką pokryte zostały płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi efekt lustra. Dodatkowo użyto tutaj srebrnego sznura.