Lustrzane

Filtruj według

Cena

Cena

 • 38,00 zł - 64,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Lustrzane

Miejsce na treść

Lustrzane

Pokazano 1-8 z 13 pozycji
Pokazano 1-8 z 13 pozycji

Aktywne filtry

 • Akrylowe jajo z reliefami

  Cena 58,00 zł
  Akrylowe jajo pokryte jest od środka odczynnikami dającymi efekt starego lustra. Od wewnętrznej strony jaja znajduje się motyw pary i kwiatów. Zewnątrz produkt został ozdobiony reliefem, który został poryty płatkami srebra. 
  Wielkość jaja to 18 cm.
 • Lustrzane jajo ze spękaniami i płatkami srebra

  Cena 38,00 zł
  Lustrzane jajo ze spękaniami i płatkami srebra. Całość została wykonana na akrylowej bazie. Wewnętrzna strona produkty została pokryta preparatem, który daje efekt lustra. Na dolnej części produktu znajdują się spękania, które nadają wyglądu starej, popękanej porcelany. Reliefy zostały pokryte płatkami srebra.
 • Lustrzane jajo ze spękaniami, reliefami i płatkami...

  Cena 58,00 zł
  Lustrzane jajo ze spękaniami i płatkami złota. Całość została wykonana na akrylowej bazie. Wewnętrzna strona produkty została pokryta preparatem, który daje efekt lustra. Na dolnej części produktu znajdują się spękania, które nadają wyglądu starej, popękanej porcelany. Reliefy zostały pokryte płatkami złota.
 • Lustrzane jajo z płatkami srebra

  Cena 58,00 zł
  Lustrzane jajo z płatkami srebra. Całość została wykonana na akrylowej bazie. Wewnętrzna strona produkty została pokryta preparatem, który daje efekt lustra. Reliefy zostały pokryte płatkami srebra. 
 • Lustrzane jajo na nodze z ważkami

  Cena 58,00 zł
  Akrylowe lustrzane jajo, z reliefami z płatkami srebra. Jajo pokryte jest od środka odczynnikami dającymi postarzone lustro. Elementem ozdobnym produktu są ważki, które zostały udekorowane mieniącymi się, wielokolorowymi płatkami i dekoracyjnymi kryształkami.
  Ozdobę wykonano z akrylu, tym samym jest nie tłukąca.
 • Lustrzane jajo na nodze z reliefami

  Cena 58,00 zł
  Lustrzane akrylowe jajo na nodze z reliefami, które zostały pokryte płatkami srebra. Bombka pokrywana jest od środka odczynnikami dającymi efekt lustra. Dodatkowo użyto tutaj kryształków.
  Ozdobę wykonano z akrylu, tym samym jest nie tłukąca.
 • Lustrzane jajo na nodze ze złotymi reliefami

  Cena 64,00 zł
  Akrylowe lustrzane jajo, z reliefami z płatkami złota. Jajo pokryte jest od środka odczynnikami dającymi postarzone lustro. Elementem ozdobnym produktu są spękania, które nadają produktowi starego wyglądu.
  Ozdobę wykonano z akrylu, tym samym jest nie tłukąca.