Religijne

Filtruj według

Cena

Cena

 • 16,00 zł - 64,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Bombki religijne

Bombki z motywami Świętej Rodziny idealnie sprawdzą się jako upominek dla kogoś bliskiego, znajomego, bądź dla samego siebie. Mogą ozdobić komodę, konsolę, choinkę. W zależności czy dobierzemy do nich stojak, podstojaczek, lub będziemy chcieli aby zdobiły drzewka. 

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

  • -30%

  Błękitna bombka ze Święta Rodziną

  Normalna cena 24,00 zł -30% Cena 16,80 zł
  Delikatna bombka ze spękaniami z witrażami w kształcie dzwonów, które zostały wypełnione bożonarodzeniowymi motywami i transparentnym brokatem.
  Bombka do zawieszenia na choinkę.
  • -30%

  Bombka ze święta Rodziną - wycinanka

  Normalna cena 24,00 zł -30% Cena 16,80 zł

  Biała brokatowa bombka z wycinanką z postaciami Świętej Rodziny, w otoczeniu perełek, aniołów, a także świątecznych motywów. Bombka wykonana jest ze styropiany, tym samym jest nie tłukąca, do zawieszenia na choinkę.

  • -10%

  Bombka z różowymi gwiazdami betlejemskimi

  Normalna cena 71,00 zł -10% Cena 63,90 zł
  Bombka z różowymi gwiazdami betlejemskimi oraz motywem Matki Boskiej z Jezusem przyozdobiona z drugiej strony kolędą. Płaskorzeźba wykonana została z reliefu i pokryta złotą farbą. Kolęda oraz tło za postaciami zabezpieczone zostały żywicą, co nadało wysokiego połysku.
  • -15%

  Bombka z Maryją i Jezusem

  Normalna cena 19,00 zł -15% Cena 16,15 zł
  Delikatna bombka posypana srebrnym brokatem, z witrażami w kształcie serc, które zostały wypełnione bożonarodzeniowymi motywami, natomiast zostały zabezpieczone lakierem z połyskiem.