Niszowe

Jaja wielkanocne niszowe

Niszowe jaja decoupage, to idealne produkty dla osób, które cenią sobie nietuzinkowość, oryginalność, odwagę i niecodzienne  spojrzenie na świat. Jeśli chcecie Państwo posiadać jajko, które jest jedyne w swoim rodzaju i na świecie spotkacie maksymalnie 3 takie produkty rękodzielnicze to idealne miejsce. 

Pokazano 1-8 z 12 pozycji
Pokazano 1-8 z 12 pozycji

Aktywne filtry

 • Biżuteryjne jajo ze spękaniami

  Cena 75,00 zł
  Biżuteryjne jajo ze spękaniami inspirowane jajami Faberge. Produkt wykonany techniką decoupage. Jajo zostało przytwierdzone do podstawy na stałe. Wzór znajdujący się na produkcie został wykonany z perełek w kolorze złota i czerni. Płatki złota, które znajdują się na jaju są wymieszana z zielonymi płatkami, aby nadać ozdobie charakteru. Dzięki temu, że użyto spękacza jajo nabrało starego wyglądu.
 • Złote biżuteryjne jajo ze spękaniami

  Cena 83,00 zł
  Złote biżuteryjne jajo ze spękaniami i kryształami, inspirowane jajami Faberge. Produkt wykonany techniką decooupage. Dolna część jaja została pokryta złotą farbą i płatkami złota. Górna część została pokryta mediami dającymi efekt spękań, dzięki czemu jajo wygląda na porcelanowe, stare i popękane. Obie części zostały oddzielone od siebie bogatym biżuteryjnym pasem składającym się z czterech różnych pojedynczych pasów biżuterii dekoracyjnej. Kryształ znajdujący się na środku został otoczony perełkami w dwóch odcieniach, natomiast perła znajdująca się na samej górze otoczona została małymi kryształkami.
 • Jasne biżuteryjne jajo

  Cena 82,00 zł
  Jasne biżuteryjne jajo z bardzo delikatnymi spękaniami i kryształami, inspirowane jajami Faberge. Produkt wykonany techniką decooupage. Na dolnej części jaja dodatkowo nadano delikatną strukturę spękanego kamienia, którą dodatkowo pokryto lekko złotym pyłkiem. W centralnej części produktu umieszczono malutkie witraże w kształcie jaj, w których umieszczono motywy ludzi. Dodatkowo pokryto je tym samym pyłkiem co dolną część produktu dla utrzymania spójności. Całe jajo jest bogato zdobione perełkami, kryształkami o różnych wielkościach.
 • Jajo na nodze z kobietą

  Cena 82,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Motyw przedstawia kobietę, tło zostało wykonane przy pomocy kredek akwarelowych, kwiaty zostały zabezpieczone lakierem z brokatem. Cały produkt posiada spękania, dzięki czemu wygląda na stary, popękany.
  Postać kobiety jest autorstwa Beaty Raczyńskiej.
 • Komplet jaj z orientalnym motywem

  Cena 135,00 zł
  Komplet jaj z orientalnym motywem, wykonane techniką decoupage. Podstawą jaj są drewniane nogi, które zostały przytwierdzone na stałe. Każde jajo posiada inny wzór, lecz wszystkie należą do tego samego motywu, dzięki temu tworzą spójną całość. Pozłacany złotym pyłkiem relief odcina mocno błyszczącą część jaja, od perłowych części. Każde jajo w centralnej części posiada delikatne spękania. Dla uzyskania ciekawego efektu użyto złotych perełek.
 • Zielone biżuteryjne jajo na nodze

  Cena 59,00 zł
  Biżuteryjne jajo stylizowane tak aby przypominało kamień, który został pokryty mchem. Dzięki temu jajo nabrało starego wyglądu. Produkt wykonany techniką decoupage. Jajo zostało przytwierdzone do plastikowej nogi na stałe. Górna część jaja zabezpieczona została lakierem o wysokim połysku, natomiast dolna część została zabezpieczona lakierem o wykończeniu welurowym. Lakier welurowy jest miły i delikatny w dotyku. Biżuteryjne wykończenie produktu dodaje mu charakteru i unikatowości.
 • Zielony biżuteryjny komplet z reliefami

  Cena 91,00 zł
  Biżuteryjny komplet jaj stylizowany tak aby przypominały kamienie, które zostały pokryte mchem. Dzięki temu jaja nabrały starego wyglądu. Komplet wykonany techniką decoupage. Biżuteryjne wykończenie produktów dodaje im charakteru i unikatowości. Reliefy zostały dodatkowo delikatnie pokryte płatkami srebra.
 • Komplet czarno - kremowych jaj

  Cena 91,00 zł
  Komplet czarno - kremowych jaj. Jajka wykonane techniką decoupage, bazą jest styropian. Podstawą jednego jaja jest tłoczona plastikowa noga, która został przytwierdzona na stałe. Natomiast drugie jajko nadaje się do zawieszenia na stojak, gałązkę bazi. Zostało ono wykończone u dołu czarnym biżuteryjnym akrylowym kryształkiem. W obu  jajkach znajdują się te same motywy, zostały wykończone czarnymi perełkami. Dla uzyskania ciekawego efektu użyto na czarnym tle satynowego lakieru, natomiast górną część zabezpieczono lakierem na wysoki połysk.