Niszowe

Jaja wielkanocne niszowe

Niszowe jaja decoupage, to idealne produkty dla osób, które cenią sobie nietuzinkowość, oryginalność, odwagę i niecodzienne  spojrzenie na świat. Jeśli chcecie Państwo posiadać jajko, które jest jedyne w swoim rodzaju i na świecie spotkacie maksymalnie 3 takie produkty rękodzielnicze to idealne miejsce. 

Pokazano 1-8 z 12 pozycji
Pokazano 1-8 z 12 pozycji

Aktywne filtry

 • Jajo biżuteryjne z reliefami

  Cena 220,00 zł
  Biżuteryjne jajo z reliefami inspirowane jajami Faberge. Wzór znajdujący się na produkcie został pokryty mikrokulkami i kryształkami, które pięknie odbijają światło. Reliefy zostały pomalowane na biało i pokryte srebrnym pyłkiem. Od środka jajo pokryte jest produktem, który imituje szron, dzięki czemu nie jest przezroczysty.
 • Biżuteryjne jajo ze spękaniami

  Cena 89,00 zł
  Biżuteryjne jajo ze spękaniami inspirowane jajami Faberge. Produkt wykonany techniką decoupage. Jajo zostało przytwierdzone do podstawy na stałe. Wzór znajdujący się na produkcie został wykonany z perełek w kolorze złota i czerni. Płatki złota, które znajdują się na jaju są wymieszana z zielonymi płatkami, aby nadać ozdobie charakteru. Dzięki temu, że użyto spękacza jajo nabrało starego wyglądu.
 • Jasne biżuteryjne jajo

  Cena 105,00 zł
  Jasne biżuteryjne jajo z bardzo delikatnymi spękaniami i kryształami, inspirowane jajami Faberge. Produkt wykonany techniką decooupage. Na dolnej części jaja dodatkowo nadano delikatną strukturę spękanego kamienia, którą dodatkowo pokryto lekko złotym pyłkiem. W centralnej części produktu umieszczono malutkie witraże w kształcie jaj, w których umieszczono motywy ludzi. Dodatkowo pokryto je tym samym pyłkiem co dolną część produktu dla utrzymania spójności. Całe jajo jest bogato zdobione perełkami, kryształkami o różnych wielkościach.
 • Jajo na nodze z kobietą

  Cena 100,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Motyw przedstawia kobietę, tło zostało wykonane przy pomocy kredek akwarelowych, kwiaty zostały zabezpieczone lakierem z brokatem. Cały produkt posiada spękania, dzięki czemu wygląda na stary, popękany.
  Postać kobiety jest autorstwa Beaty Raczyńskiej.
 • Zestaw akrylowych jaj z płatkami złota

  Cena 99,00 zł
  Zestaw akrylowych jaj z płatkami złota wykonany jest ręcznie, techniką decoupage. Od wewnątrz pokryte płatkami złota, które zostały zmieszane z różnokolorowymi innymi płatkami. Przednia strona została nieregularnie pokryta płatkami w celu uzyskania ciekawszej postaci. Zewnętrzna strona została ozdobiona reliefami, które zostały pokryte płatkami srebra.
 • Zielone biżuteryjne jajo na nodze

  Cena 69,00 zł
  Biżuteryjne jajo stylizowane tak aby przypominało kamień, który został pokryty mchem. Dzięki temu jajo nabrało starego wyglądu. Produkt wykonany techniką decoupage. Jajo zostało przytwierdzone do plastikowej nogi na stałe. Górna część jaja zabezpieczona została lakierem o wysokim połysku, natomiast dolna część została zabezpieczona lakierem o wykończeniu welurowym. Lakier welurowy jest miły i delikatny w dotyku. Biżuteryjne wykończenie produktu dodaje mu charakteru i unikatowości.
 • Zielony biżuteryjny komplet z reliefami

  Cena 105,00 zł
  Biżuteryjny komplet jaj stylizowany tak aby przypominały kamienie, które zostały pokryte mchem. Dzięki temu jaja nabrały starego wyglądu. Komplet wykonany techniką decoupage. Biżuteryjne wykończenie produktów dodaje im charakteru i unikatowości. Reliefy zostały dodatkowo delikatnie pokryte płatkami srebra.
 • Komplet czarno - kremowych jaj

  Cena 91,00 zł
  Komplet czarno - kremowych jaj. Jajka wykonane techniką decoupage, bazą jest styropian. Podstawą jednego jaja jest tłoczona plastikowa noga, która został przytwierdzona na stałe. Natomiast drugie jajko nadaje się do zawieszenia na stojak, gałązkę bazi. Zostało ono wykończone u dołu czarnym biżuteryjnym akrylowym kryształkiem. W obu  jajkach znajdują się te same motywy, zostały wykończone czarnymi perełkami. Dla uzyskania ciekawego efektu użyto na czarnym tle satynowego lakieru, natomiast górną część zabezpieczono lakierem na wysoki połysk.