Niszowe

Jaja wielkanocne niszowe

Niszowe jaja decoupage, to idealne produkty dla osób, które cenią sobie nietuzinkowość, oryginalność, odwagę i niecodzienne  spojrzenie na świat. Jeśli chcecie Państwo posiadać jajko, które jest jedyne w swoim rodzaju i na świecie spotkacie maksymalnie 3 takie produkty rękodzielnicze to idealne miejsce. 

Pokazano 1-8 z 12 pozycji
Pokazano 1-8 z 12 pozycji

Aktywne filtry

 • Jajo biżuteryjne z reliefami

  Cena 132,00 zł
  Biżuteryjne jajo z reliefami inspirowane jajami Faberge. Wzór znajdujący się na produkcie został pokryty mikrokulkami i kryształkami, które pięknie odbijają światło. Reliefy zostały pomalowane na biało i pokryte srebrnym pyłkiem. Od środka jajo pokryte jest produktem, który imituje szron, dzięki czemu nie jest przezroczysty.
 • Biżuteryjne jajo ze spękaniami

  Cena 75,00 zł
  Biżuteryjne jajo ze spękaniami inspirowane jajami Faberge. Produkt wykonany techniką decoupage. Jajo zostało przytwierdzone do podstawy na stałe. Wzór znajdujący się na produkcie został wykonany z perełek w kolorze złota i czerni. Płatki złota, które znajdują się na jaju są wymieszana z zielonymi płatkami, aby nadać ozdobie charakteru. Dzięki temu, że użyto spękacza jajo nabrało starego wyglądu.
 • Złote biżuteryjne jajo ze spękaniami

  Cena 83,00 zł
  Złote biżuteryjne jajo ze spękaniami i kryształami, inspirowane jajami Faberge. Produkt wykonany techniką decooupage. Dolna część jaja została pokryta złotą farbą i płatkami złota. Górna część została pokryta mediami dającymi efekt spękań, dzięki czemu jajo wygląda na porcelanowe, stare i popękane. Obie części zostały oddzielone od siebie bogatym biżuteryjnym pasem składającym się z czterech różnych pojedynczych pasów biżuterii dekoracyjnej. Kryształ znajdujący się na środku został otoczony perełkami w dwóch odcieniach, natomiast perła znajdująca się na samej górze otoczona została małymi kryształkami.
 • Jasne biżuteryjne jajo

  Cena 82,00 zł
  Jasne biżuteryjne jajo z bardzo delikatnymi spękaniami i kryształami, inspirowane jajami Faberge. Produkt wykonany techniką decooupage. Na dolnej części jaja dodatkowo nadano delikatną strukturę spękanego kamienia, którą dodatkowo pokryto lekko złotym pyłkiem. W centralnej części produktu umieszczono malutkie witraże w kształcie jaj, w których umieszczono motywy ludzi. Dodatkowo pokryto je tym samym pyłkiem co dolną część produktu dla utrzymania spójności. Całe jajo jest bogato zdobione perełkami, kryształkami o różnych wielkościach.
 • Jajo na nodze z kobietą

  Cena 82,00 zł
  Jajo wykonane techniką decoupage. Podstawą jaja jest drewniana noga, która został przytwierdzona na stałe. Motyw przedstawia kobietę, tło zostało wykonane przy pomocy kredek akwarelowych, kwiaty zostały zabezpieczone lakierem z brokatem. Cały produkt posiada spękania, dzięki czemu wygląda na stary, popękany.
  Postać kobiety jest autorstwa Beaty Raczyńskiej.
 • Komplet jaj z orientalnym motywem

  Cena 135,00 zł
  Komplet jaj z orientalnym motywem, wykonane techniką decoupage. Podstawą jaj są drewniane nogi, które zostały przytwierdzone na stałe. Każde jajo posiada inny wzór, lecz wszystkie należą do tego samego motywu, dzięki temu tworzą spójną całość. Pozłacany złotym pyłkiem relief odcina mocno błyszczącą część jaja, od perłowych części. Każde jajo w centralnej części posiada delikatne spękania. Dla uzyskania ciekawego efektu użyto złotych perełek.
 • Akrylowe jajo z kurczakami i płatkami złota

  Cena 57,00 zł
  Jajo wykonane z akrylu. Od wewnątrz pokryte płatkami złota, które zostały zmieszane z różnokolorowymi innymi płatkami. Przednia strona została nieregularnie pokryta płatkami w celu uzyskania ciekawszej postaci. Zewnętrzna strona jaja została ozdobiona reliefami, które zostały pokryte płatkami srebra.
 • Akrylowe jajo z kurczakami i płatkami złota

  Cena 57,00 zł
  Jajo wykonane z akrylu. Od wewnątrz pokryte płatkami złota, które zostały zmieszane z różnokolorowymi innymi płatkami. Przednia strona została nieregularnie pokryta płatkami w celu uzyskania ciekawszej postaci. Zewnętrzna strona jaja została ozdobiona reliefami, które zostały pokryte płatkami srebra.