Kwiatowe

Filtruj według

Cena

Cena

 • 33,00 zł - 289,00 zł

Rozmiar bombki

Rozmiar bombki

Jaja wielkanocne kwiatowe

Jaja decoupage z motywami kwiatów idealnie sprawdzą się jako upominek dla kogoś bliskiego, znajomego, bądź dla samego siebie. Mogą ozdobić komodę, konsolę, choinkę. W zależności czy dobierzemy do nich stojak, podstojaczek, lub będziemy chcieli aby zdobiły gałązki drzewka. 

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

 • Jajo z różami i motylami

  Cena 289,00 zł
  Kwiatowe jajo z różami i motylami, wykonane techniką decoupage. W górnej części wykorzystano złoty sznurek. Wplecione delikatne kryształki pięknie odbijają światło. Dla uzyskania ciekawego efekty trójwymiarowości użyto kwiatów i liści, które ożywiają produkt. 
  Wielkość jaja to 30 cm.
  Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość personalizacji jajka wydrukiem 3D, poprzez dodanie, na przykład imienia, daty, cytatu (wtedy cena ustalana jest indywidualnie).
 • Kwiatowe jajo z płatkami złota

  Cena 33,00 zł

  Kwiatowe jajo z przecierkami z płatków złota, wykonane techniką decoupage. Wykorzystano tutaj gipiur jako kwiatowe motywy. Wplecione w nie kryształki, które pięknie odbijają światło. U góry wykończono produkt perełką w odcieniu błękitu.

 • Kwiatowe jajo ze sznurkiem

  Cena 45,00 zł
  Kwiatowe jajo ze sznurkiem, kwiaty zostały naklejone na złotym tle. Do oddzielenia złotej części z kwiatami i części ze sznurkami użyto półperełek. Górną i dolną część produktu owinięto sznurkiem. Jajo zostało wykończone u góry i dołu ozdobnymi metalowymi elementami i perełkami.